![](https://www.sala.gr/wp-content/uploads/2017/01/sala-pita-2017-final-220x200.jpg)
Αγαπητοί Συναπόφοιτοι,
Τη Δευτέρα 23/01 και ώρα 21:30 ο Σύλλογος Αποφοίτων Λυκείου Αθηνά & Ν.Γ.Ζηρίδη διοργανώνει την καθιερωμένη εκδήλωση Κοπής Πίτας για το 2017, μια ευκαιρία να βρεθούμε ξανά μαζί με συμμαθητές, καθηγητές και φίλους. Η εκδήλωση θα γίνει στο DeCounti, Λεωφόρος Κηφισίας 222 στο ύψος Αβάνα στο Κάτω Χαλάνδρι με είσοδο €20 που περιλαμβάνει την ετήσια συνδρομή ΣΑΛΑ, ένα ποτό, finger food και βασιλόπιτα.
Θα σας δούμε εκεί!